AMAZZONIA 355X AKCIA Koberec - IHNEĎ K ODBERU
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Exteriérový koberec AMAZZONIA 355X
Váhate nad kúpou exteriérového koberca? My Vám hovoríme, že nemusíte.
Studená a kamenná podlaha pod nohami Vám už nebude robiť žiaden problém.
Modro-zlatý koberec AMAZZONIA 355X inšpirovaný rastlinnými vzormi džungle sa hodí do každého exteriéru.
Popis produktu:
- Koberec vhodný do moderného či klasického interiéru a exteriéru.
- Umývateľný vodou vďaka čomu je veľmi praktický a má jednoduchú údržbu.
- Precízna strojová výroba zabezpečuje vysokú odolnosť koberca.
- Farebnosť kobercov z kolekcie AMAZZONIA je energická so zaujímavými kombináciami farieb a vzorov.
- Inšpirovaný rastlinnými organickými vzormi džungle.
- Rýchloschnúci materiál.
O značke SITAP:
- Talianska rodinná spoločnosť so zameraním na výrobu kvalitných kobercov.
- Viac ako 60 rokov tradície a skúseností v textilnom priemysle.
- Kombinácia remeselnej precíznosti a moderných výrobných technológií.
- Dôraz na dizajn „Made in Italy“ – elegancia, štýl a aktuálne trendy.
- Široká ponuka: od luxusných ručne tkaných kobercov až po moderné strojovo vyrábané kolekcie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Exteriérové koberce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| KOLEKCIA: | AMAZZONIA |
| Termín dodania: | do 14 dní |
| Montáž: | X |
| Výrobca: | SITAP |
| Rozmer: | 200 x 300 cm |
| Váha: | X |
| Objem/počet balíkov: | X |
| Farba: | Šedá, Krémová, Béžová |
| Materiál: | 77% Polypropylén, 23% Polyester |
| Gramáž: | 960 g/m² |
| Výška koberca / výška vlasu: | 4-10 mm |
| Vlastnosti: | Zvukovo izolačné, Antistatické, Hypoalergénne, Vhodné pre domáce zvieratá, Farebne stále |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.