CORTINA SFERA TAUPE Koberec
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhly koberec CORTINA SFERA TAUPE
Okrúhly interiérový koberec CORTINA je inšpirovaný japonskými záhradami a vďaka svojmu reliéfnemu dizajnu v zemitých farbách, je ideálnym doplnkom do obývačky alebo kancelárie, kde vylepšuje daný priestor a dodáva mu tak na vzácnej elegancii.
Kolekcia kobercov CORTINA ponúka niekoľko modelov v obdĺžnikovom, okrúhlom alebo stone prevedení s rôznymi motívmi a rozmermi.
Popis produktu:
- Koberec vhodný do moderného či klasického interiéru.
- Materiál: 50% Polyesteru a 50% Polypropylénu s technológiou HEAT SET – ide o umelý materiál upravený tak, aby mal vlastnosti ako prírodné materiály, ale aby bol zároveň spoľahlivý a mal dlhú životnosť.
- Precízna strojová výroba zabezpečuje vysokú odolnosť koberca.
- Koberce s nízkym vlasom sa ľahko čistia, vďaka čomu sú vhodnou voľbou pre zaneprázdnené domácnosti.
- Rozmer / váha:
- Ø 200 cm / 11 kg
- Ø 240 cm / 16 kg
O značke SITAP:
- Talianska rodinná spoločnosť so zameraním na výrobu kvalitných kobercov.
- Viac ako 60 rokov tradície a skúseností v textilnom priemysle.
- Kombinácia remeselnej precíznosti a moderných výrobných technológií.
- Dôraz na dizajn „Made in Italy“ – elegancia, štýl a aktuálne trendy.
- Široká ponuka: od luxusných ručne tkaných kobercov až po moderné strojovo vyrábané kolekcie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Koberce |
|---|---|
| KOLEKCIA: | CORTINA |
| Termín dodania: | 2-4 týždne |
| Montáž: | X |
| Výrobca: | SITAP |
| Rozmer: | Ø 200 cm, Ø 240 cm |
| Váha: | X |
| Objem/počet balíkov: | X |
| Farba: | Taupe |
| Materiál: | 50% Polyester, 50% Polypropylén HEAT-SET |
| Gramáž: | 2650 g/m² |
| Výška koberca / výška vlasu: | 11-15 mm |
| Vlastnosti: | Antistatické, Hypoalergénne, Vhodné pre domáce zvieratá, Vhodné pre podlahové kúrenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.