COMO Záhradná stolička
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Záhradná stolička COMO
Moderná dizajnová stolička z kolekcie COMO je ideálnym riešením vonkajšieho, ale aj vnútorného priestoru, ktorá na prvý pohlaď upúta pozornosť svojim výnimočným prevedením.
Ak hľadáte niečo zaujímavé, netradičné a zároveň aj praktické pre svoju záhradu alebo terasu, potom sú exteriérové stoličky COMO to pravé pre Vás.
Ľahká, avšak pevná konštrukcia záhradné stoličky COMO je vyrobená z hliníka v antracitovej alebo bielej farbe so špecifickým výpletom zo zeleného, prírodného alebo tmavo šedého akrylového lana, ktoré je odolné voči UV žiareniu a vlhkosti. Nesklame Vás ani vankúš sedadla, ktorý je veľmi praktický pre svoje rychlo-snúce, anti-plesňové materiály a originálny dizajn je pomyselnou čerešňou tejto stoličky.
Nechajte sa rozmaznávať pohodlnou stoličkou COMO a užívajte si relax v letnej atmosfére tohto kvalitného talianskeho nábytku značky GRATTONI.
Popis produktu:
- Exteriérová stolička COMO je pohodlná a funkčná
- Hliníková konštrukcia je dostupná vo farbe: ANTHRACIT
- Výplet vo farbe: DARK GREY ROUND
- Látka: DARK GREY OLEFIN
- Materiál: hliník, rýchlo-schnúca anti-bakteriálna anti-plesňová guma a látka
- Kvalitná rýchlo-schnúca guma v kombinácií s tkaninou Vám zaručia „SUPER RÝCHLE“ vyschnutie po použití
- Stolička je pre exteriérové umiestnenie, avšak je potrebné ju chrániť pred extrémnym počasím (vysoké mrazy a nepretržité UV žiarenie znižuje životnosť materiálov).
- Vankúše sú odnímateľné a prateľné
Rozmer: š. 57 hl. 57 v. 83 cm - výška sedu 45 cm
Hmotnosť: 5,5 kg
Farebný variant (konštrukcia/výplet/vankúše):
- ANTHRACIT/DARK GREY ROUND/DARK GREY OLEFIN
Vyrobené: Taliansko
Výrobca: GRATTONI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky a kreslá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| KOLEKCIA: | COMO |
| Termín dodania: | 6-8 týždňov |
| Montáž: | X |
| Výrobca: | GRATTONI |
| Rozmer: | š.57 dl.57 v. 83 cm |
| Váha: | 5,5 kg |
| Objem/počet balíkov: | 0,2 m³/1 box |
| DIZAJN: | Moderný dizajn |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Látka, Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.