CANNES Exteriérové barová stolička
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Exteriérové barová stolička CANNES
Čo si tak usporiadať záhradnú párty v atmosfére teplých letných lúči slniečka vašej záhrady či terasy?
Moderná exteriérová barová stolička CANNES s jednoduchými líniami je ako stvorená pre trávenie času s priateľmi a rodinou pod šírym nebom.
Barová stolička CANNES je nie len pohodlná, ale vďaka pevnej oceľovej konštrukcii je aj ideálna pre akúkoľvek manipuláciu a je stohovateľná a môžete ju zladiť aj s inými modernými kúskami, ako napríklad jedálenskými stolmi z našej ponuky záhradného nábytku.
Popis produktu:
- Exteriérová barová stolička CANNES je pohodlná a funkčná.
- Pozinkovaná oceľová konštrukcia je dostupná vo farbe: ANTHRACIT.
- Výplet vo farbe: TAUPE TEXT
- Materiál: pozinkovaná oceľ, rýchlo-schnúce, anti-bakteriálne, anti-plesňové textilné lano a guma.
- Kvalitná rýchlo-schnúce lano Vám zaručí „SUPER RÝCHLE“ vyschnutie po použití.
- Barová stolička je pre exteriérové umiestnenie, avšak je potrebné ju chrániť pred extrémnym počasím (vysoké mrazy a nepretržité UV žiarenie znižuje životnosť materiálov).
Rozmer: š. 58 hl. 50 v. 98 cm - výška sedu 75 cm
Hmotnosť: 7,5 kg
Farebný variant (konštrukcia/výplet/vankúše):
- ANTRACITE/TAUPE TEXT
Vyrobené: Taliansko
Výrobca: GRATTONI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| KOLEKCIA: | CANNES |
| Termín dodania: | 6-8 týždňov |
| Montáž: | X |
| Výrobca: | GRATTONI |
| Rozmer: | š.58 x hl.50 x v.98 cm |
| Váha: | 7,5kg |
| Objem/počet balíkov: | 0,36 m³/1 box |
| DIZAJN: | Moderný dizajn |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Látka, kov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.